web analytics

Jak wyglądają zajęcia sportowe dla dzieci CrossKids i CrossTeens?

https://www.facebook.com/box74pl/videos/264320657537983/
Nabór na zajęcia dla dzieci!

CrossKids, czyli zajęcia sportowe angażujące całe ciało – to przekrojowa forma ruchu, gwarantująca wszechstronny rozwój Twojego dziecka.  W czasie zajęć Twój maluch poprzez świetną zabawę nauczy się wielu cennych umiejętności i zachowa zdrowe, sprawne ciało na długie lata!

Nasze zajęcia CrossKids bazują na poprawnej mechanice ruchu, dbając o to, aby wykształcić w dzieciach zainteresowanie do bycia aktywnym przez całe życie. Kładziemy nacisk na dobry, zdrowy ruch przez całe dzieciństwo i lata dorastania, tak aby w dorosłym życiu Twoje dziecko zachowało aktywny styl życia i umiejętności poruszania się w świadomy sposób, zachowując przy tum sprawne ciało, które będzie dużo odporniejsze na choroby i potencjalne urazy.  

Nasze zajęcia kładą nacisk na rozwój umiejętności ruchowych zgodnie z zasadą, że bezpieczeństwo i zdrowe nawyki są najważniejsze. Badania wskazują również na to, iż zajęcia CrossKids pozytywnie wpływają na osiągnięcia szkolne i akademickie dzieci, które są aktywne przez cały okres dzieciństwa.

Trening CrossKids ma być DOBRĄ zabawą dla wszystkich grup wiekowych. Zabawa oznacza dostarczenie aktywnej alternatywy dla „siedzących” zajęć, co w praktyce oznacza mniejszą otyłość wśród dzieci uczęszczających na zajęcia CrossKids i wszechstronny lepszy stan zdrowia naszych dzieci. Co więcej, potrzeby drugoklasistów i zapaśników szkół wyższych różnią się jedynie stopniem a nie rodzajem – stosujemy podobne metody dla wszystkich, jednak program jest „skalowalny” dla każdego wieku lub poziomu doświadczenia i uwzględnia zróżnicowany stan dojrzałości, który można znaleźć w każdej klasie pełnej dzieci. CrossKids został zaprojektowany jako program minimalistyczny -często wymaga niewielkiego lub żadnego sprzętu, umożliwiając szerokiej gamie grup społeczno-ekonomicznych możliwość bycia sprawnym fizycznie i fizycznie przez całe życie.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko było zdrowe, sprawne i aktywne przez całe życie – zapisz je na CrossKids. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ