web analytics

🐗 Furia Świdnicka – druga edycja 15/06/2019 – podsumowanie i relacja filmowa

Opublikowane przez Łukasz w dniu

Za nami druga edycja świdnickiego biegu z przeszkodami – Furii Świdnickiej. Tym razem ponownie Anngells Run nie zawiedli. Tor przeszkód wokoło zalewu został kompletnie zmodyfikowany i nieco wydłużony! Przeprawa wokoło zalewu rozpoczęła się i zakończyła obok Bosmanatu, ale to co zgotowali nam organizatorzy było praktycznie kompletnym zaskoczeniem dla uczestników zeszłorocznego wydarzenia. BRAWO!

Wśród formularzy w czasie rejestracji pojawiła się ankieta, w której pytano uczestników, czy chcieliby wziąć udział w edycji nocnej oraz zimowej furii w Świdnicy. Zaciekawieni rozmawialiśmy z Rafałem Lasotą, jednym z pomysłodawców. Jako partner wydarzenia Box74 zaoferował pomoc w organizacji oraz testowaniu i przygotowywaniu trasy na przyszłe imprezy z cyklu Furia Świdnicka! Już dziś nie możemy doczekać się wieści od AnngellsRun na ten temat!

Do zobaczenia wkrótce!

Poniżej nasza relacja filmowa z wydarzenia w 2019:

🐗 Dabro-Bau Furia Świdnicka weszła na miękko! 👇 Brawa dla wszystkich uczestników 🏅 Oznaczajcie się i ➡ UDOSTĘPNIAJCIE ⬅ film! 🤩🔝 AnngellsRun mega impreza! 😍💪🤪Dziękujemy oczywiście:Dabro-Bau, Urzad Miasta Świdnica, Świdnica, Sport Świdnica, Beata Moskal-Słaniewska, OSiR Świdnica 🤠#Box74pl #Świdnica #NeverGiveUp#Swidnica #BiegPrzeszkodowy #OCR #TreningPersonalnyŚwidnica #TreningGrupowyŚwidnica #CrossBox74

Opublikowany przez CrossBox74 Świdnica Sobota, 15 czerwca 2019