web analytics

Jak będą wyglądały zajęcia CrossKids w Box74?

Opublikowane przez Łukasz w dniu

Witaj,

Pewnie zadajesz sobie to pytanie: Jak będą wyglądały zajęcia dla mojego dziecka?

Z myślą o tym postanowiłem napisać krótką notkę na ten temat.

W zależności od tego do jakiej grupy wiekowej będzie uczęszczać Twoje dziecko, każdy trening będzie wyglądał nieco inaczej. 

Jest jednak cecha wspólna wszystkich naszych treningów w Box74. 

Część pierwsza to delikatne pobudzenie – rozgrzewka. W zależności od planu dnia, może ona potrwać od 5 do 15 minut. 

Kolejną częścią będzie nauka nowych ruchów, najczęściej w formie gier i zabaw. Tutaj Twoje dziecko pozna i wykona zadania, które sprawią, że jego koordynacja i sprawność będą cały czas rosły!

W trzeciej części postaramy się nieco wykorzystać nowo nabyte umiejętności i przetestować troszkę maluchy w nieco bardziej dynamiczny sposób. To będzie miało za zadanie, dla najmłodszych – pokazać im zalety pracy w grupie, dla nieco starszych – naukę zdrowej rywalizacji. Jednak na pewno każda z grup wiekowych wyniesie z tego konkretną naukę! 

Na koniec w zależności od dnia, możliwe, że pojawi się mała sekcja z rozciąganiem, albo inne radosne zakończenie dnia, które pozwoli maluchom pójść do domu z dużym oczekiwaniem na kolejne zajęcia.

Za każdym razem będziemy wspierać Twoją pociechę dobrym słowem i gratulować jej wysiłku, nie chcemy nagradzać tylko najlepszych, ale wszystkie dzieciaki, tak aby każde z nich czuło się dobrze!

Oprócz tego postaramy się zakorzenić w nich ducha walki w drużynie, tak aby nie zaniedbywały innych kosztem swojego „zwycięstwa”. 

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych zajęć – śmiało – odpisz na tę wiadomość lub po prostu zadzwoń do mnie!

Zapisz swoje Dziecko!

Z pozdrowieniami,
Łukasz Dmytrowski
+48 600 943 193

CrossKids w Box74

 

Kategorie: KidsWoD

Łukasz

Właściciel Box74 Świdnica!