Karnety Klubowe

Cross8

8

WoD/m-c

 160zł/m-c

Wymaga odbycia kursu INTRO


180zł płatność gotówkowa/przelewem

CrossMax

20

WoD/m-c

180zł/m-c

Wymaga odbycia kursu INTRO


200zł przy płatności gotówką/przelewem

Kettlebell

8

treningów/m-c

160zł/m-c

Wymaga znajomości technik StrongFirst


180zł przy płatności gotówką/przelewem

Trening Personalny

1

trening

125zł

Najszybszy progres


Pracujesz indywidualnie z trenerem

Oferta Box74 zawiera TRENING PERSONALNY oraz GRUPOWY a także KONSULTACJE ŻYWIENIOWE, open gym, zajęcia specjalistyczne Kettlebell, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE dla firm oraz ZABAWY URODZINOWE i nie tylko dla dzieci i młodzieży.

Dla treningu grupowego istnieją 2 podstawowe rodzaje karnetów: Cross oraz Kettlebell

Pełna oferta:

Zakup karnetu na zajęcia sportowe dokonujesz dowolnego dnia w ciągu miesiąca. Za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko tyle ile pozostało do końca miesiąca, np. kupując karnet 15 listopada, zapłacisz jedynie za połowę miesiąca. Kolejne opłaty pobierane są każdorazowo pierwszego dnia następnego miesiąca z góry za dany miesiąc. Treningi indywidualne i konsultacje żywieniowe oraz bloki rozliczane są w dniu zakupu.

Zakupu możesz dokonać nas tronie: http://www.box74.pl/karnety/#tmup=/p/190173-box74pl/memberships/ przy użyciu dowolnej karty płatniczej

Rodzaje karnetów miesięcznych:

Cross – 1 wejście WoD dziennie!
Najbardziej elastycznym rozwiązaniem jest karnet o nazwie Cross. To zdecydowanie najciekawsza opcja cenowa, gdyż jedno wejście kosztuje Cię tylko 9zł! Możesz z nich korzystać w dowolny sposób w ciągu miesiąca kalendarzowego. Niewykorzystane wejściówki nie przechodzą na kolejny miesiąc, a Ty możesz wykorzystać jedną wejściówkę dziennie, wg OWU. Do 20 wejść w miesiącu.

Cross8 – plan dla początkujących – w tym karnecie masz zawarte 8 treningów grupowych na miesiąc, bez limitu wejść w danym tygodniu. Po wyczerpaniu limitu wejściówek możesz dokupić dodatkowe wejścia w mocno preferencyjnej cenie bezpośrednio w systemie rezerwacji.
Kettlebell
plan dla osób zainteresowanych treningami przy użyciu odważników żeliwnych Kettlebells metodą HARDSTYLE. Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor StrongFirst Girya Level 1. Masz możliwość wejścia na zajęcia specjalistyczne KB do 4 lub 8 razy w miesiącu. Dla osób posiadających dowolny karnet Cross zniżka na karnet Kettlebell4/8. Zobacz: http://www.box74.pl/kettlebells

JAK DOKONAĆ ZAKUPU?

Aby dokonać zakupu wybranego karnetu wejdź na stronę: http://www.box74.pl/karnety, załóż darmowe konto użytkownika oraz wejdź w odpowiednią opcję i wypełnij wymagane dane, a później opłać karnet kartą płatniczą. W przypadku opcji karnetów płatnych za 12 miesięcy z góry, jeżeli chcesz skorzystać z opcji Allegro Raty PayU 0%, skorzystaj z linków: http://bit.ly/beginnerBox74 oraz http://bit.ly/ultimateBox74 i wybierz opcję raty. W przypadku braku dostępności rat Allegro 0% możesz uiścić całą sumę z góry gotówką, przelewem lub kartą. Daj znać, który pakiet Ci odpowiada a prześlemy odpowiednie informacje.
Wejścia pojedyncze – 30zł – zajęcia grupowe z trenerem (WoD), zajęcia specjalistyczne, np. Kettlebell, Mobility, itp.
20zł – Open Gym

Bloki wejściówek – zobacz link

Trening Personalny – zobacz link
Konsultacje żywieniowe – zobacz link

JAK TO ZROBIĆ?

Dokonaj zakupu odpowiedniego karnetu pod adresem: http://www.box74.pl/karnety.
Jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem innego karnetu przed 31 października 2017, aby być w stanie korzystać z nowych karnetów konieczny jest UPGRADE, czyli zmiana rodzaju karnet – wchodzisz w system, wybierasz dział “billing plans”, wybierasz swój karnet i opcję “upgrade” – wybierasz karnet, który Cię interesuje i regulujesz różnicę w cenie za okres pozostały do końca trwającego miesiąca. Potem od 1wszego dnia nowego miesiąca system sam pobiera odpowiednią kwotę z Twojego konta.
Istnieje możliwość dokonania upgrade’u przez nas – zgłoś chęć poprzez wiadomość email info@box74.pl
W przypadku pytań prosimy o telefon 🙂