web analytics

O nas

Nasza miejscówka o nazwie CrossBox74 Świdnica powstała z pasji do sportu, który zmienił całe nasze życie. W ciągu wielu lat uprawiania sportu, natknęliśmy się na mnóstwo różnych dyscyplin, które zainteresowały nas. Jedne na dłużej (tenis ziemny), inne nieco krócej… niektóre nadal uprawiamy, z większą lub mniejszą regularnością. Kiedy jednak Łukasz “odkrył” Crossa w 2012 roku, od samego początku wiedział, że to dyscyplina, która stanie się dla niego czymś o wiele więcej niż tylko zainteresowaniem, czy sposobem na spędzanie wolnego czasu. To była miłość od pierwszego wejrzenia 😉 Chociaż początki jak zwykle bywają trudne, po pierwszym etapie zainteresowania, zauroczenie nie minęło i zaczął powstawać realny plan otwarcia własnego obiektu sportowego.

Wymagało to niesamowitego zaangażowania i wielu godzin planowania oraz wyrzeczeń. W 2014 Łukasz wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał, studiował i pracował przez 12 lat. Głównym celem powrotu było właśnie otwarcie własnego boxa – czyli centrum treningu funkcjonalnego!

W 2015 roku jego marzenia się spełniły i tak oto powstała najlepsza miejscówka do treningu w Świdnicy i okolicach, w której mamy zaszczyt sprawiać, że Wasze życie może zmienić się w podobny sposób jak nasze!

Znalezione obrazy dla zapytania strongfirst certified instructor

To nie był przypadek, ponieważ Łukasz sportem zajmował się od dziecka, w wieku 7 lat zaczął grać w tenisa, w tym samym wieku rozpoczął jazdę na łyżwach i piłkę nożną. Później grał w koszykówkę, a w szkole średniej zaczął także jeździć na snowboardzie. Od wielu lat trenuje i uczy treningu Cross. Zainteresowanie treningiem siłowym oraz funkcjonalnym, w połączeniu z pasją poświęcenia się trenowaniu innych spowodowały chęć przekazania wiedzy innym. Entuzjazm oraz zainteresowanie wszelkimi formami ruchu spowodowały, że głęboko zainteresował się podnoszeniem ciężarów oraz gimnastyką – głównymi częściami składowymi treningu przekrojowego Cross. Od niedawna w świecie Łukasza królują również odważniki ketttebells a także treningi biegowe!

Ruch w najprostszej formie, rozwijanie poprawnych wzorców ruchowych oraz sprawności wśród ogółu populacji to jego misja. Chętnie pogłębia swoją wiedzę trenerską oraz dzieli się nią z podopiecznymi.

Twórca Trening Outdoor Świdnica – w okresie sierpień-wrzesień 2014 darmowa inicjatywa na terenie Świdnicy oferującej wszystkim dostęp do aktywności fizycznej – z czasem przekształcona w Trening Funkcjonalny Świdnica, a potem HardStyle Kettlebell Świdnica na początku października 2014.10723340_858140384220550_1066048784_n

Łukasz to profesjonalny trener, posiadający liczne certyfikaty instruktażu sportu. Prowadząc regularne treningi chce propagować aktywność fizyczną na terenie miasta i powiatu świdnickiego. W ofercie poza głównymi zajęciami grupowymi, posiada również trening personalny dopasowany do potrzeb i umiejętności osoby chcącej poprawić swoją kondycję, zdrowie i sylwetkę. Jest w stanie przygotować sportowców, jak i amatorów różnych dyscyplin sportowych.

Do najważniejszych kwalifikacje trenerskich Łukasza należą:

Sprawdź kwalifikacje Łukasza w rejestrze firmy CrossFit® wpisując w odpowiednie pole jego nazwisko lub miejscowość Swidnica – użyj do tego celu tego linku: trainerdirectory.crossfit.com

10723381_858143100886945_241148031_n

Łukasz współpracuje jedynie z profesjonalnymi trenerami, którzy posiadają kwalifikacje renomowanych organizacji lub osobami wyszkolonymi przez siebie. Ekipa trenerska w Box74 została odpowiednio przygotowana przez Łukasza podczas wielu godzin treningów prowadzonych wspólnie lub pod jego okiem. Profesjonalne, indywidualne podejście to wizytówka CrossBox74 Świdnica. Jeżeli chcesz przekonać się o tym, umów się na wprowadzenie, Twój pierwszy trening personalny lub po prostu wpadnij porozmawiać z nami o Twoich celach, a gwarantujemy, że będziesz chcieć więcej i z pewnością pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele treningowe!

Dołącz do nas  – umów się na spotkanie

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other